Butikowa siłownia tylko dla Ciebie!

Twoje miejsce. Twój czas. Twój trening.

Zarejestruj się
GymRoom
Logo Uni

To prostsze niz myślisz

GymRoom to BUTIKOWA strefa ćwiczeń. To Twoja INDYWIDUALNA siłownia.

W łatwy sposób możesz zarezerwować BEZPIECZNĄ przestrzeń treningową WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE, a na miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, do wykonania pełnego treningu. Zabierz ze sobą osobę towarzysząca i cieszcie się wspólnym treningiem! Chcesz zacząć trenować, ale nie wiesz jak? W naszej ofercie znajdziesz też opcję rezerwacji treningu z kwalifikowanym TRENEREM. Do dzieła - to Twoje miejsce, Twój czas i Twój trening!

Prywatność w GymRoom

Prywatność

Podczas treningu ta przestrzeń staję się Twoją indywidualną siłownią! Tu sprzęt nigdy nie jest zajęty, nie musisz czekać na niego w kolejce. Nie spotkasz się również ze spojrzeniami innych. Jesteś tylko Ty i Twój trening.

Komfort w GymRoom

Komfort i wygoda

Technologia ułatwia nam życie. Do świata GymRoom wprowadzi Cię aplikacja mobilna – to dzięki niej zarezerwujesz trening, zapłacisz sprawnie przez płatności online i otworzysz drzwi do naszej przestrzeni. Wszystko to w dogodnym dla Ciebie czasie.

Komfort w GymRoom

Bezpieczeństwo

To, że podczas treningu przestrzeń jest tylko Twoja, daje Ci większe poczucie bezpieczeństwa. Dystans społeczny nie stanowi już wyzwania, a o niczym niezmąconą czystość i dezynfekcję zadbamy wspólnie.

Profesjonalizm w GymRoom

Profesjonalizm

Znajdziesz tu starannie wyselekcjonowany sprzętu, dzięki któremu zrealizujesz samodzielnie niemalże każdy rodzaj treningu. A jeśli potrzebujesz wsparcia, możesz skorzystać z planu treningowego lub pomocy naszych trenerów personalnych.

Logo Uni

Nazwa Projektu: "Automatyzacja funkcjonowania firmy GymRoom poprzez zakup i wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wspierającego procesy biznesowe w przedsiębiorstwie".

Celem projektu, polegającego na wdrożeniu nowego systemu informatycznego, wspomagającego działalność przedsiębiorstwa, było zautomatyzowanie świadczonych usług, skutkujące podniesieniem ich jakości, przy jednoczesnej minimalizacji zatrudnienia i eliminacji konieczności osobistych kontaktów klientów z pracownikami przedsiębiorstwa.

Nr. umowy o dofinansowanie: POIR.06.02.00-12-0419/2100

Wartość Projektu: 280 000 zł , Wkład FU: 238 000 zł

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Program Operacyjny Inteligentny Rozwój
Oś priorytetowa 6: Zwiększenie potencjału przedsiębiorstw i przygotowanie do cyfrowej transformacji
w kontekście pandemii COVID-19
Działanie: 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji-Bony na cyfryzację
Okres realizacji projektu: 01.07.2022-30.06.2023

Ceny już od:
60 PLN/h
Dołącz teraz
Ponadto:
Rezerwuj więcej – płać mniej 5% rabatu za pakiet 5 wejść 10% rabatu za pakiet 10 wejść 20% rabatu za pakiet 20 wejść

Najczęściej zadawane pytania

Po pierwsze przyłącz się do naszej GymRoomowej społeczności – załóż konto, wybierz godziny, które chciałbyś zarezerwować i dokonaj płatności. Kiedy nadejdzie czas Twojego treningu, przyjedź pod wybrany GymRoom, zaloguj się do swojego konta GymRoom, włącz skaner (na górze strony – „Otwórz drzwi”), zeskanuj kod QR znajdujący się na drzwiach wejściowych i... zapraszamy!

Sprawdź czy zabrałeś wszystkie swoje rzeczy. Upewnij się, że przestrzeń wygląda równie schludnie, jak ta, którą Ty zastałeś, pamiętaj zaraz wpada kolejny Gość! Opuść GymRooma najpóźniej w 60 minucie Twojej rezerwacji. Zatrzaśnij za sobą drzwi i nie zapomnij zarezerwować kolejnej wizyty!

Oczywiście! GymRoom to miejsce kameralne, ale zależy nam, aby każdy czuł się tam komfortowo. Na miejscu znajdziesz pokój do przebrania się. Lokal jest w całości do Twojej dyspozycji, więc nie musisz się martwić o swoje rzeczy, a na koniec możesz spokojnie i wygodnie skorzystać z prysznica. Pamiętaj tylko, aby opuścić GymRoom przed zakończeniem Twojej rezerwacji.

Zgłoś nam to jak najszybciej! Na dole strony znajdziesz ikonkę „Skontaktuj się z nami”, napisz do nas maila, co jest nie tak, a my jak najszybciej zajmiemy się sprawą.

Nadal masz pytania? Skontaktuj się z nami
arrow-up icon